POZNAJ FIRMY, Z KTÓRYMI WSPÓŁPRACUJEMY

Niektórzy przygotowali dla Was specjalne zniżki

infoshare

InfoShare 2017 będzie prawdziwym morzem możliwości dla startupów!

Pomiędzy 17 a 19 maja będziecie mogli:

  • Wygrać nawet 37,5k euro w gotówce equity-free w konkursie Startup Contest i Digital Healthcare Hackathon dla startupów działających w branży digital health. Możecie aplikować ZA DARMO. Trzeba tylko wybrać Startup Basic Pass i zarejestrować się do 13 kwietnia. Co więcej ćwierćfinaliści Startup Contest oraz półfinalisci Digital Healthcare Hackathon otrzymają Startup Pass i miejsce w strefie ekspo także bez żadnych opłat,
  • Wziąć udział w spotkaniach z korporacjami zainteresowanymi inwestowaniem w projekty związane z opieką zdrowotną,
  • Pokazać swój project ponad 100 międzynarodowym inwestorom takim jak Karma VC, Credo Ventures, Almaz Capital, Fiedler Capital, Inventure czy Innovation Nest – dostępnymi na indywidualne rozmowy podczas speed datingu,
  • Zweryfikować swoje pomysły i sprzedać je ponad 5 tysiącom uczestników konferencji z około 3 tysięcy organizacji – to wasi potencjalni partnerzy i klienci
  • Umieścić wizytówkę swojego startupu w magazynie dedykowanym dla uczestników infoShare 2017 – “Grow with Tech” – oraz rozsyłanym po konferencji do około 300 inwestorów w Europie Przyjeżdżajcie na infoShare 2017!

Aplikujcie na konkursy za darmo lub kupujcie Startup Pass aby skorzystać ze wszystkich benefitów. Pamiętajcie o 15% kodzie zniżkowym, który otrzymała nasza społeczność (napisz do ewa@clustercowork.com o kod!)

To będzie super zabawa i… ciężka praca, ale jest o co walczyć! Do zobaczenia w Gdańsku!

www.infoshare.pl

Building Better Products. Building Software Better.

11-12 May 2017 Kraków, Poland

ACE! is the largest regional conference of its kind in Central Europe, attracting people from all over the region. We’re really excited about ACE! 2017 which combines two one-track conferences into one.

The Building Software Better track includes the traditional ACE! content such as agile, lean, Scrum, Kanban, and other tools and methods for improving the software development process. This year we’re adding a Building Better Products track that features Lean Startup, LeanUX, Design Thinking, and Customer Development topics.

Learn how to use user testing, ethnography, and co-creation to make the products that people want. This track is for everyone involved in creating products, including product managers, UI and Interaction Designers, and UX Researchers.

We’re also adding a workshop track so that attendees can apply new skills and experiment with new ideas.

It’s going to be the best ACE! yet! ACE! is in the Top 10 of Agile Conferences of 2017 In Europe and listed in the 16 Conferences in 2017 That no Developer Wants to Miss.

So, will you join us as well?

10. Forum Inwestycyjne (2017)

Tarnów, 24 – 25 kwietnia 2017

Forum Inwestycyjne w Tarnowie to platforma wymiany poglądów oraz miejsce spotkań inwestorów z Polski i z Europy Środkowo-Wschodniej, przedstawicieli rządów i parlamentów, reprezentantów biznesu, założycieli startupów, ekspertów, naukowców i innowatorów.

Technologie finansowe (FinTech), nowe technologie w energetyce i w służbie zdrowia, nowoczesne systemy zarządzania w przedsiębiorstwach – to wiodące tematy podczas Forum.

Forum to także Start up Stage – miejsce, gdzie osoby, które tworzą lub chcą stworzyć swój biznes w oparciu o innowacyjne podejście, pogłębią swoją wiedzę, poznają praktyczne narzędzia oraz znajdą inspiracje do działania.

Pierwszy dzień konferencji uwieńczy uroczysta gala, podczas której zostanie ogłoszony laureat Startup Award – konkursu, który już na stałe wpisał się w agendę Forum. W tym roku również zapraszamy do udziału w nim przedsiębiorców z innowacyjnymi pomysłami, zespoły projektowe, osoby niezależne i kreatywne, ekspertów od nowych technologii.

Konkurs Robot Show – Zbuduj swojego robota! – to kolejna propozycja dla młodych talentów. Celem konkursu jest chęć promowania zamiłowania do nowych technologii i robotyki. W tym konkursie liczy się kreatywność, oryginalność i fantazja twórców.

www.forum-ekonomiczne.pl

uprise_festival

UPRISE Festival Europe puts the power back in the hands of the audience. Started in 2015 UPRISE have grown into our 5th festival between Amsterdam and Dublin where they put the spotlight on growing companies.

UPRISE brings Startups, Corporate, Students and the public together in a relaxed and fun environment.

uprise_festival
mobile_it

4. Targi Rozwiązań IT, E-commerce i Urządzeń Mobilnych Mobile-IT, to jedyne w Polsce wydarzenie targowe, gdzie spotykają się eksperci z 3 branż: mobile, IT i e-commerce. Targi odbędą się 22-23 lutego 2017 w EXPO Kraków.

Jeśli interesują Cię zagadnienia takie jak aplikacje, urządzenia mobilne, e-handel, marketing on-line, drony, czy tematy związane z programowaniem i projektowaniem stron, to nie może Cię zabraknąć na Targach Mobile-IT. Wydarzenie jest miejscem wymiany doświadczeń między ekspertami, a także przestrzenią do nawiązania interesujących kontaktów biznesowych.

Na Targach Mobile-IT powstanie specjalna strefa dla start-upów. Młodzi przedsiębiorcy będą mogli zaprezentować się na przestrzeni wystawienniczej ramię w ramię ze znanymi markami. Specjalna oferta przygotowana z myślą o rozwoju start-upów z pewnością powinna zainteresować tych, którzy chcą rozwinąć swoje skrzydła i wystartować w biznesie lub znaleźć inwestorów dla swojego projektu..

Dla Zwiedzających Organizatorzy przygotowali bogaty program towarzyszący. Nie zabraknie licznych prezentacji i wystąpień prowadzonych przez specjalistów. Ciekawym punktem programu są bez wątpienia seminaria workShops.

Więcej informacji oraz bezpłatna rejestracja na Targi Mobile-IT na www.mobile-it.com.pl

Chcesz pogłębić swoją specjalistyczną wiedzę? Pierwszego dnia Targów odbędzie się Mobile-IT Conference – konferencja współorganizowana przez Izbę Gospodarki Elektronicznej. Zaproszeni goście przedstawią case studies znanych marek. Prelegenci omówią różnice między m-commerce i e-commerce, co jest podstawą skutecznego działania w tym obszarze. Zasady pozwalające na efektywne działanie w e-handlu zmieniają się w błyskawicznym tempie, zatem aby im sprostać należy śledzić trendy na bieżąco.

Pełną listę prelegentów i szczegóły konferencji dostępne na http://mobile-it.com.pl/konferencja.html

Dołącz do wydarzenia na facebooku i sprawdź jakie niespodzianki przygotowują Organizatorzy.

project_people_logo

Zespół Project: People kompleksowo wspiera firmy w zakresie ich działalności biznesowej. Opracowujemy i realizujemy strategie biznesowe (m.in. marketingowe, sprzedażowe, HRowe, produktowe), działamy również w charakterze zewnętrznego działu biznesowego (np. PR, marketingu, HRu). Przykładowo możesz zlecić nam kompleksową obsługę marketingową od opracowania nazwy i logo dla Twojej firmy, poprzez stronę WWW i materiały reklamowe, aż po video czy content marketing.

W naszej ofercie posiadamy również autorskie gry symulacyjne, warsztaty, szkolenia oraz unikalne produkty coachingowe, które wspierają rozwój nowoczesnych kompetencji biznesowych.

Na co dzień naszymi działaniami wspieramy zarówno startupy, które dopiero co stawiają swoje pierwsze kroki w biznesie, jak i dojrzałe przedsiębiorstwa, które poszukują innowacyjnych i nowoczesnych rozwiązań. Swoje działania prowadzimy zgodnie z metodą Lean Startup, dzięki czemu testujemy, sprawdzamy i weryfikujemy z odbiorcami każde rozwiązanie, zanim zaczniemy je wdrażać. Rozumiemy, że każdy z klientów ma inne potrzeby biznesowe, dlatego też model współpracy dopasowujemy do jego indywidualnych preferencji.

Project: People to nie tylko firma, która może pomóc Ci zbudować Twój biznes od zera, ale również społeczność osób zainteresowanych tematyką zarządzania, psychologii biznesu i lidershipu. Od listopada 2015 r. ruszyliśmy w Krakowie z inicjatywą meetupu dedykowanego dla managerów, liderów, początkujących przedsiębiorców, coachachów i psychologów biznesu oraz wszystkich osób zainteresowanych tą tematyką.

Więcej na temat naszej działalności znajdziesz na stronie www.projectpeople.pl oraz profilu na Facebooku facebook.com/projectpeople

improv_club

Kursy improwizacji prowadzone przez niezastąpionego Michała Mącznika.

Więcej info na facebooku!

www.improvclub.pl

Kanbanery jest prostym i wygodnym w obsłudze narzędziem online do zarządzania projektami zarówno zawodowymi, jak i prywatnymi opartym o model tablicy Kanbanowej.

Koncepcja pracy oparta o model Kanban umożliwia terminowe dostarczenie klientom usług o wysokiej jakości, kontroli efektów pracy oraz wyeliminowanie przyczyn nieefektywności i zwiększenie produktywność.

kanbanery

Dlaczego Kanbanery?

  • Efektywna realizacja zadań ­ możliwość rozbicia złożonych projektów na etapy np. Backlog, To do, Doing, Testing, Code review, Deploy, Done. Wizualizacja procesu pracy umożliwia monitorowanie postępów oraz sprawne planowanie kolejnych działań. Przeniesienie projektu na tablicę zapewnia całemu zespołowi szybki i kompleksowy obraz bieżących efektów bez konieczności wizyty w biurze. Jest to efektywny model zwłaszcza dla zespołów pracujących zdalnie. Na jednej tablicy może wspólnie pracować cały zespół, deweloperów, grafików, UX designerów, marketingowców i wszystkich innych osób zaangażowanych w projekt. Bogata funkcjonalność narzędzia pozwala zachować jego czytelność..
  • ­Skuteczna komunikacja ­ opcja bezpośredniego komentowania zadań oraz wbudowany czat pozwala utrzymać komunikację całego zespołu w jednym miejscu. Bogata funkcjonalność narzędzia pozwala na wywoływanie konkretnych osób do wybranego wątku oraz opisywanie zadań poprzez dodawanie markerów np “ready to pull”, “blocker”, “priority” czy też “size”.
  • ­Bogata analityka ­ umożliwia systematyczny pomiar czasu i płynność wykonywania zadań, w celu optymalizacji procesów. Analiza zebranych wykresów ułatwia estymację czasu do realizacji kolejnego projektu, optymalizację proces oraz wykrycie tzw. blockerów i wąskich gardeł.
stacja_it

Stacja IT to inicjatywa na rzecz społeczności IT obejmująca cyklicznie organizowane bezpłatnie i płatnie całodniowe wydarzenia, których cechą wspólną jest praktyczne (warsztatowe) podejście do przekazywania wiedzy. 

Wydarzenia prowadzone są przez przedstawicieli Sponsorów, ekspertów znanych z konferencji branżowych oraz praktyków, których pasją jest dzielenie się wiedzą i zdobytym doświadczeniem. Stacja IT to miejsce, gdzie spotykają się eksperci branżowi, profesjonaliści którzy nieprzerwanie podnoszą swoje kompetencje, trenerzy, przedsiębiorcy i twórcy startupów, a także osoby wchodzące na rynek pracy. 

www.stacja.it

CLUSTER COWORK

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie w sprawie współpracy.

office@clustercowork.com

Kraków:  +48 603 760 341 Ewa

Katowice: +48 535 274 430 Mateusz, +48 570 467 396 Oliwia

Grupa Cluster Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie
NIP 676-250-82-66  |  REGON 364574911  |  KRS 0000621095

Nr rachunku: 54 1950 0001 2006 0000 1245 0002 (Idea Bank)

Loading...